Targi ENERGERTAB 2017

12 września 2017 jak co roku w Bielsku-Białej rozpoczynają się targi ENERGETAB. Jest to już 30-ta edycja tej popularnej imprezy targowej. Gratulujemy! Nasza firma również będzie przedstawiać swoje wyroby. Zapraszamy wszystkich na nasze stoisko targowe znajdujące się w pawilonie U stoisko 26. Więcej o samych targach na oficjalnej witrynie targów.

Czytaj dalej

Nowa usługa! – Kompletacja listew ze złączkami WAGO

Wprowadziliśmy do oferty nową usługę polegającą na kompletacji listew ze złączkami firmy WAGO na listwach TS35 według projektu klienta. Wystarczy skorzystać z programu WAGO smartDESIGNER i zaprojektować listwę lub kilka listw, a My skompletujemy potrzebne elementy oraz zgodnie z projektem umieścimy na szynie TS 35. Korzystając z drukarki oznaczników WAGO smartPRINTER przygotujemy…

Czytaj dalej

Targi ENERGETAB 2016

Już 13 września 2016 rozpoczynają się targi ENERGETAB 2016 na których nasza firma również będzie przedstawiać swoje wyroby. Zapraszamy wszystkich na nasze stoisko targowe znajdujące się w pawilonie U stoisko 6. Więcej o samych targach na oficjalnej witrynie targów.

Czytaj dalej

Stacja pamięci SP2005 teraz z łączem Bluetooth

W związku z zapotrzebowaniem na całkowicie mobilną stację pamięci, wprowadziliśmy do produkcji ulepszony model. Stacja SP2015BT posiada teraz łącze bezprzewodowe w technologii Bluetooth™, które może służyć zarówno do komunikacji stacji pamięci z pirometrem ręcznym jak i z komputerem pobierającym dane ze stacji.

Czytaj dalej

Współpraca z firmą POLAM-ELTA

Żarówka LED KL-BA9s

Nasza współpraca z firmą POLAM-ELTA zostanie w tym tygodniu jeszcze bardziej zacieśniona. Dzięki trwającym od dnia dzisiejszego rozmowom na najwyższym szczeblu zostanie podpisana umowa ramowa na realizację tegorocznych zamówień na żarówki LED BA9s-230V.

Czytaj dalej