Kontrolki KLU-20-U

Kontrolki LED typu KLU-20-U w chromowanej obudowie to estetyka i trwałość. Szeroki zakres napięć zasilających połączona z zerową utratą jasności w pełnym zakresie to pewność działania. Do tego łatwy montaż i szybkie łączenie dzięki złączom CageClamp firmy WAGO. Sprawdź

Kasety synoptyczne S4, S8, S16, S24

Kasety synoptyczne to elementy nowoczesnej sygnalizacji. Możliwość programowania daje wiele niespotykanych dotąd możliwości w stosunku do klasycznych paneli sygnalizacyjnych. Sprawdź

Listwy przekaźnikowe typu WP

Listwy przekaźnikowe to elementy łączące w sobie niezawodność i klasyczne wykonanie. Sprawdź

Zasilacze

Czym byłby system sterowania bez odpowiedniego zasilacza? Nasze zasilacze przechodzą dość rygorystyczne testy i zostały zaprojektowane przy wspólpracy z pracownikami naukowymi Politechniki Gliwickiej. Sprawdź

Nasze produkty u Klientów

Nasze produkty, zaprojektowane pod specyficzne potrzeby klienta znajdują uznanie w Polsce i na świecie. Sprawdź

Serdecznie witamy!

Witamy w witrynie internetowej firmy ELBOK Spółka jawna Działamy nieprzerwanie od 20 lat produkując i wdrażając nasze urządzenia kontrolno-sterownicze przeznaczone na rynek automatyki przemysłowej. Nasze urządzenia można znaleźć w wielu zakładach przemysłowych na terenie kraju, a także poza jego granicami, m.in. w Czechach, Hiszpanii, Niemczech, Nigerii, Rosji i Białorusi.

Naszymi sztandarowymi produktami są kasety synoptyczne, uniwersalne kontrolki LED pracujące w szerokim zakresie napięć oraz wielokanałowe listwy przekaźnikowe, zarówno tradycyjne jak i elektroniczne. Jesteśmy także dystrybutorem zasilaczy impulsowych, sygnowanych naszym logo jak i produktów firmy Mean Well.

Współpracujemy już wiele lat z niemieckim producentem złącz i akcesoriów montażowych - firmą WAGO, której jesteśmy uznanym lokalnym dystrybutorem oraz producentem. Wiele z produktów WAGO jest z powodzeniem stosowane w naszych urządzeniach. Firma WAGO rekomenduje również nasze produkty wśród klientów.

Oprócz produkcji urządzeń własnych prowadzimy także działalność w dziedzinie projektowania i krótkoseryjnej produkcji urządzeń na specjalne życzenie Klientów. W chwili obecnej możemy się poszczycić kilkunastoma odbiorcami produkcji kontraktowej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Obniżka cen na kontrolki z serii KLU-20-U

Obniżka cen na kontrolki z serii KLU-20-U
Obniżyliśmy ceny na jednokolorowe kontrolki z serii KLU-20-U. Szczegółowa oferta znajduje się w opublikowanym w dniu dzisiejszym nowym cenniku na rok 2019. Sprawdź nowe ceny

Przedłużony weekend majowy 2019

Przedłużony weekend majowy 2019
Informujemy, iż dnia 2 maja 2019 firma ELBOK będzie nieczynna. Na wszelkie wiadomości będziemy odpowiadać począwszy od 6 maja 2019. Życzymy wszystkim udanego wypoczynku.
W oparciu o Tempera & WordPress.

Drogi Użytkowniku

25 maja 2018 r. zmieniają się obowiązujące przepisy z zakresu ochrony danych osobowych i rozpoczyna obowiązywać Ogólne Rozporządzenie z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych osobowych (tzw. „RODO”).

Administrator Danych

Administratorem Państwa danych osobowych jest “ELBOK” Kazimierz Babczyk, Wiesław Oskędra Spółka jawna z siedzibą w Katowicach pod adresem: ul. Warszawska 46A, 40-008 Katowice. Podanie danych przez Państwa jest dobrowolne, ale konieczne w celu uzyskania kontaktu zwrotnego lub realizacji przesłanego zamówienia.