O firmie

O firmie

ELBOK Babczyk Sp.j. to firma z sektora mikroprzedsiębiorstw, działająca nieprzerwanie od 25 lat produkując i wdrażając swoje urządzenia kontrolno-sterownicze przeznaczone na rynek automatyki przemysłowej. Stawiamy głownie na produkcję urządzeń sygnalizacyjnych i nieskomplikowanych sterowników w oparciu o własne rozwiązania.

Nasze produkty to głównie rozwiązania, które zostały opracowane przez Nas pod konkretne zapotrzebowania naszych Klientów i znalazły później szersze spektrum zainteresowania. W produktach staramy się wykorzystywać najnowsze rozwiązania z danej dziedziny, a nasz dział projektowy jest otwarty na nowe wyzwania.

Kaseta S4CDziałamy wyłącznie na zasadzie kapitału własnego bez udziału kapitału zagranicznego, dlatego rozumiemy jak ważny dla odbiorców jest w obecnej chwili stosunek możliwości do ceny końcowego produktu.

Nasze urządzenia można znaleźć w wielu zakładach przemysłowych na terenie kraju, a także poza jego granicami, m.in. w Czechach, Hiszpanii, Niemczech, Nigerii i w tzw. Ścianie Wschodniej.