For English Powrót na początek Napisz do Nas Powrót na początek ELBOK S.C.

Witamy

Witamy w witrynie internetowej firmy ELBOK SC. Działamy nieprzerwanie już od 1996 roku produkując i wdrażając nasze urządzenia kontrolno-sterownicze przeznaczone na rynek automatyki przemysłowej. Nasze urządzenia można znaleźć w wielu zakładach przemysłowych na terenie kraju.

Naszymi sztandarowymi produktami są kasety synoptyczne, uniwersalne kontrolki LED pracujące w szerokim zakresie napięć oraz wielokanałowe listwy przekaźnikowe, zarówno tradycyjne jak i elektroniczne. Jesteśmy także dystrybutorem zasilaczy impulsowych, sygnowanych naszym logo jak i produktów firmy Mean Well.

Współpracujemy już wiele lat z niemieckim producentem złącz i akcesoriów montażowych - firmą WAGO, której jesteśmy lokalnym dystrybutorem. Niektóre z produktów WAGO są z powodzeniem stosowane w naszych urządzeniach.

Obecnie planujemy także wejść na rynek z bogatą ofertą oświetlenia LED. Począwszy od odpowiedników tradycyjnych żarówek i lamp fluorescencyjnych, a skończywszy na oprawach oświetleniowych stosowanych w oświetleniu ulicznym i przemysłowym.

Oprócz produkcji urządzeń własnych prowadzimy także działalność w dziedzinie projektowania i krótkoseryjnej produkcji urządzeń na specjalne życzenie Klienta.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Kasety  Kontrolki  Listwy Przekaźnikowe  Zasilacze 


O firmie :  Kontakt :  Profil Działalności :  Atesty i normy :  Cennik :  Lista Referencyjna :  For English :  Pomoc

Odwiedziło nas już: 1272 użytkowników.

Ważna infomacja! Nasza wityryna internetowa nie używa plików "cookie" (ciasteczek). Nie zbieramy, ani nie przetwarzamy żadnych innych informacji o osobach odwiedzających nasze strony, oprócz samych adresów IP w celach wyświetlania statystyki odwiedzin.

Strona wykorzystuje skrypty Java ™. Wymagane jest posiadanie
zainstalowanej obsługi skryptów Java ™ i zezwolenie na ich uruchamianie.

© 2016 by ELBOK SC. Wszelkie prawa zastrzeżone